Nowy projekt : sport i rekreacja.

Nasze Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodziezy Niepełnosprawnej "S.P.D.iM.N." w Długopolu Zdroju od 11lutego do października 2019r.  realizuje projekt pn. "Prowadzenie cyklicznych zadań z zakresu sportu i rekreacji ruchowej dla dzieci i mlodzieży szkolnej zagrożonej chorobami cywilizacyjnymi".

Projektem objęliśmy dzieci i młodzież niepełnosprawną z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długopolu oraz grupę dzieci z lokalnego środowiska. W ramach naszych działań dzieci i młodzież z Ośrodka i Długopola Zdroju  będą mogły uczestniczyć w zajęciach:

1. dogoterapii

2. hipoterapii